QuickWrite Keyboard indir

QuickWrite Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

QuickWrite Keyboard, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde daha süratli yazmanızı karşılayan bir klavye uygulaması uygulamak istiyorsanız denemeniz gereken bir uygulama.

QuickWrite Keyboard, MobiSystems geliştiricisi göre geliştirilen OfficeSuite Premium uygulaması ile kullanılmak üzere geliştirilen ve bu başvuru formu olmadan kullanılmayan başarılı ve pratik bir klavye uygulaması.

Android telefon ve tabletleri üstünde OfficeSuite Premium ücretli uygulamasını kullananların yararlanabileceği kullanım bir uçtan bir uca dökümanlarınızı hazırlarken fazla daha hızlı yazı yazabiliyorsunuz.

Bilgisayarlardan misal vermek icabında, mekanik klavye ile standart klavyeden daha hızlı yazı yazabildiğiniz gibi, bu uygulama doğru de standart Android kalvyesine göre daha çabuk yazı yazmanız muhtemel. Fakat belirttiğim gibi uygulama yalnızca OfficeSuite için geçerli olup, kimsesiz klavye uygulaması olarak kullanılamıyor.

Aniden artı dil desteği sunmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmayan QuickWrite Keyboard, 21 dil için sözcük tahmini özelliği sunuyor. Siz daha leb demeden lebleyi anlayan tatbik, kullanıldıkça daha iyi kelime tahminleri yapmaya başlıyor.

Dil ve sözcük verisi olarak yeni kelime eklemesi yapabildiğiniz tatbik, OfficeSuite ile birlikte kullanıldığında gerçekten verimi arttırıyor. Bu Nedenle yazı işlerinizi çok daha basit halledebiliyorsunuz. Her lahza yazı yazma ihtimalinizin olduğu bir işe sahipseniz hem OfficeSuite Premium uygulamasını keza de QuickWrite Keyboard uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi öğüt ederim.

Yazdığınız yazılar hakkında istatistiki veriler sunan ve bambaşka renk seçenekleri ile kullanabilme özelliği barındıran uygulamayı ile yazı yazmanın fazla daha eğlenceli olduğunu düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi