Radaee PDF Reader indir

Radaee PDF Reader indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Radaee PDF Reader ile PDF dökümanlarınızı görüntüleyebilirsiniz

Radaee PDF Reader Android işletim sistemine sahip zeki telefon ve tabletlerinizde PDF dökümanlarını görüntülemenize tezgâhtar olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir PDF okuyucudur.

Iş hayatımızda CV’leri görüntülemek için, raporlara göz atmak ve sunumlar bakmak için PDF dökümanlarını kullanıyoruz. Bunun yanına okuldaki projelerimiz ve ödevlerimizde PDF dökümanları fazla işimize yarıyor. Hal böyle olunca PDF dökümanları en sık kullandığımız dosyalar haline geliyor.

Bilgisayarımızda PDF dökümanlarını bu iş için tasarlanmış bir yazılımla açabilmekteyiz. Android işletim sisteminde ise yine bu gaye için özel olarak geliştirilmiş yazılımlar PDF görüntüleme ihtiyacını karşılamakta. Bu cins bir başvuru formu olan Radaee PDF Reader baştan sona gittiğimiz her yerde PDF dosyalarımıza göz atabiliyoruz.

Radaee PDF Reader’ın öne meydana çıkan yönü bize hızlı bir şekilde PDF dosyalarımızı açma imkanı vermesi. Önbelleği önceden yükelemeden PDF dosyalarını açabilen Radaee PDF Reader bu sayede performansını arttırıyor. Radaee PDF Reader yakınlaştırma ve uzaklaştırma yapabilmemize, PDF sayfalarına taramak için farklı görünümlerden birini seçebilmemize izin veriyor. Bunun yanına Radaee PDF Reader PDF dosyalarına işaretler ve notlar ekleme gibi temel PDF düzenleme araçlarına da sahip.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi