Ramazan İmsakiye 2015 indir

Ramazan İmsakiye 2015 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ramazan İmsakiye 2015, Ramazan ayı baştan başa iftar ve sahur vakitlerini peşine düşüp takip edebileceğiniz bedava bir Android imsakiye uygulaması.

Ramazan İmsakiye 2015, adından da fazla net olarak anlayacağınız üzere 2015 Ramazan ayı her tarafında Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz bedava ve yardımcı bir imsakiye uygulaması.

Sade ve kolay arayüzüne sahip olan uygulamanın kullanımında herhangi rahatsızlık verici unsur değil. Bütün şehirlerde kullanılabilen uygulamanın içerisinde imsak ve iftar vakitleri olduğu gibi bayram namazı saatleri de yazıyor. Hem iftara yarım saat kala sizi uyaran başvuru formu bu nedenle ne vakit yemek yemek yiyeceğinizi bilmenizi sağlıyor. Öteki özellikleri aşağıdaki gibidir:

İftardan 30 dakika önce bildirim alma Tüm iftar vakitlerini görme Ramazan’ın kaçıncı günü olduğunu, geçen ve kalan günlerini listeleme Türkiye’deki tüm şehirler için iftar ve imsak vakitleri

Anekdot: Dilekçe içerisinde bulunan saatler temkinli saate göre ayarlandığı için ilçelere göre 5 – 10 dakika aralarında çeşitlilik gösterebilir. Bu yüzden oturduğunuz il ve ilçeye tarafından dikkatli davranmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Duvara astığımız imsakiyelerden daha sonra tanıştığımız mobil imsakiyelerden bir tanesi olan Ramazan İmsakiye 2015, Android telefon ve tablet kullanıcıları göre gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi