RAR for Android indir

RAR for Android indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

RAR for Android, WinRAR göre geliştirilmiş güçlü bir dosya sıkıştırma ve açma uygulamasıdır.

Popüler dosya sıkıştırma ve açma yazılımının arkasındaki ad WinRAR tarafından geliştirilen RAR uygulaması ile Android zeki telefonunuzdaki evraklar dosyalarını kolaylıkla açabilir, hasarlı rar ve zip dosyalarını onarabilirsiniz.

Bir süredir test aşamasında olan RAR uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş resmi uygulama olma özelliğini taşıyor. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı yer alan ve farklı formatlardaki sıkıştırılmış dosyaları kolaylıkla açabilen WinRAR yazılımının Android için geliştirilmiş sürümünde RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7Z, ISO, ARJ türündeki dosyaları mobil cihazınızdan açabiliyorsunuz.

Çoklu dil desteği sunan enerjik dosya sıkıştırma uygulaması RAR for Android ile evraklar dosyalarınızı seri ve sorunsuz bir şekilde açmanın yanı sıra zeki telefonunuzdaki herhangi bir dosyayı kolaylıkla sıkıştırılmış dosya haline getirebiliyorsunuz. RAR formatını ayarlama, şifre belirleme, sıkıştırma türünü belirleme, dosyayı partlar halinde sıkıştırma gibi RAR dosyanızı hazırlarken gereksinim duyacağınız bütün seçenekler sunuluyor. Bunların yanı sıra evraklar dosyalarının hasarlı olup olmadığını kontrol edebilir, hasarlı ise onar seçeneğini kullanarak düzeltebilirsiniz.

Kolay ve kullanışlı arayüzü ile ayrıca yeni ayrıca de gelişmiş kullanıcılara hitap eden popüler rar uygulaması, telefonunuzun dahili ve harici depolama alanında duran bütün dosyaların bir listesini sunan dahili dosya gezgini ile geliyor. Ansızın artı arşiv dosyasını tek bir seferde çarçabuk seçebileceğiniz ve istediğiniz bir konuma çıkarabildiğiniz gibi, toplu olarak ta sıkıştırabilirsiniz.

RAR for Android, özelleştirme seçenekleri ve ilave özellikleri ile en iyi dosya sıkıştırma uygulaması olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

RAR for Android Özellikleri:

RAR, ZIP, ZIPX, BZIP2, LZMA ve PPMd formatında sıkıştırma RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO ve ARJ formatlarını açma Cihazınız için RAR’lı dosyaların açılım performansını bildiren WinRAR benchmark Çoklu dil desteği (Şu lahza için Türkçe desteklenmiyor.) Dosyaları çabuk sıkıştırma ve açma Arşivlemeden önce şifre ayarlama Kolay kullanılabilir dahili dosya gezgini

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi