Reaction Time indir

Reaction Time indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Reaction Time, bir anda artan olaylara aleyhinde ne değin süratli tepki gösterebildiğinizi ölçmenizi sağlayan yardımcı bir Android uygulaması.

Reaction Time, Android telefon ve tablet sahiplerine bedava olarak sunulan ve tepki sürenizi ölçmenizi karşılayan yararlı bir uygulama. durmadan kullanacağınız bir dilekçe olmamasına rağmen merak ederek bir kaç kez kullanabileceğiniz ufak boyutlu ve kolay bir başvuru.

Uygulamanın yapısı ve işlevi son derece basit. Bu basitlikte bir tatbik için açıkcası grafik tasarımı üzerinde de fazla durmamışlar. Fakat önemli olan işlevi olduğu için kullanım görevini başarıyla yerine getiriyor.

Bir Anda gelişen durumlarda ne kadar seri tepkime gösterdiğinizi öğrenmenizi karşılayan uygulama, ekran üzerindeki kırmızı ışıklardan daha sonra yanan yeşik ışıkla birlikte tepki gösterek ekrana dokunmanızı istiyor. Tepki süresi geliştirmeleri için de kullanabileceğiniz uygulamayı kullanırken, ekranda yeşil ışığı gördüğünüz anda tuşa basmanız gerekiyor. Bu Nedenle yşeil ışığı gördünüz anda ne kadar hızlı tepki gösteriyorsunuz öğrenmiş oluyorsunuz.

Öbür ve aldatıcı hareketlere karşın şekilde yanan kırmızı ışıklardan daha sonra yeşil ışığın yanmasıyla birlikte fazla süratli tepki gösteirp gösteremeyeceğinizi öğrenmek istiyorsanız, Reaction Times uygulamasını Android mobil cihazlarınıza bedava indirebiliyorsunuz. Yazı başında da dediğim gibi gündelik olarak sürekli kullanacağınız bir başvuru formu olmamasına rağmen, ani artan olaylara tepki sürelerinizin geç kaldığını düşünüyorsanız başvuru formu ile pratik yaparak birazcık da olsa gelişmesini sağlayabilir yada farklı yöntemler uygulayıp geliştirerek tatbik üstünde gelişip gelişmediğini denetim edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi