ReadMe! indir

ReadMe! indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ReadMe!, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir e-kitap okuma uygulamasıdır.

ReadMe!, Android cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir e-kitap okuma uygulamasıdır. Biliyorsunuz ama bundan böyle teknolojik araçlar jurnal hayatımızda kullandığımız böylece fazla şeyin yerini alıyorlar.

Kitaplar da buna dahil şüphesiz fakat. Bundan Böyle yanımızda koca koca ağır kitapları taşımak zorunda kalmadan tablet veya telefonlarımızdan kitap okuma şansına sahibiz. Bunu da epub okuyucu uygulamalara borçluyuz.

ReadMe! de hoş ve öbür bir e-kitap okuma uygulaması. Dilekçe sadece size bir okuyucu sunmuyor, bunu çok daha ayrı ve kullanışlı bir şekilde yapıyor. Bunun için kullandığı sistemin adı ise Spritz.

Spritz, çok daha seri ve gizli okuyabilmemiz için yeni geliştirilmiş bir sistem. Bu sistemde siz bir yazıyı okurken gözlerinizi hareket ettirmiyorsunuz, fakat kelimeler tek tek gözünüzün önüne geliyor.

Yani bir makaleyi veya yazıyı okurken Spritz kelimenin Optik Tanıma Noktası denen bir noktasını buluyor, oradaki harfi kırmızı yapıyor ve o kelimeyi karşınıza çıkarıyor. Arkasında da bir sonraki kelimeyi. Böylece belli bir hızda kelimeler üstüste karşınıza çıkıyor ve siz de gözünüzü hareket ettirmeden yazıyı okuyabiliyorsunuz.

Spritz sistemi ile bir yazıyı okuyacağınız süre kelimelerin çıkma hızını da istediğiniz yavaşlıkta ya da hızlılıkta ayarlayabiliyorsunuz. Bu Nedenle isterseniz seri okuma yapabiliyorsunuz isterseniz de okumanın keyfini çıkarabiliyorsunuz.

Bu tatbik da size yazıları Spritz ile okuma rahatlığını sunuyor. Uygulamaya giriş yapmadan dakikada 450 kelimeye değin hızı yükseltebiliyor, eğer üye olursanız bunu dakikada 1000 kelimeye değin yükseltebiliyorsunuz.

Dilekçe size bookmark sistemi de sunuyor, istediğiniz sayıda nerede olursanız olun bookmark oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama sayfaları otomatik olarak çeviriyor. Kendi kitaplarınızı da ekleyip okuyabildiğiniz gerçekte ayrı renk temaları da mevcut.

Eğer siz de süratli bir şekilde kitap okumak istiyorsanız bu uygulamayı öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi