Recent Task indir

Recent Task indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Recent Task uygulaması epeyce kolay olmasına karşın işinize yarayacak olan ve tek bir kısayol tuşu baştan sona cihazınızda en son yaptığınız işlemleri gösteren ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Bir fazla Android telefon ve tabletin ekranın daha alçak kısımında yer alan son görevler görüş tuşu, bazı telefonlarda ya değil yada akıcı olarak çalışmıyor. Recent Task uygulaması anasayfanıza koyacağınız bir kısayol ikonu ile kolayca son yapılan işlemleri görüntülemenizi sağlıyor.

Dilekçe son derece kolay olarak geliştirilmiş ve boyutu çok minik. Fakat dediği işi tam olarak yapıyor. Uygulamanın bunun dışında yaptığı bambaşka bir tahsis bulunmuyor. bu nedenle arayüzü,grafikleri ve özellikleri gibi detaylara giremiyorum.

Eğer telefonunuz üstünde en son hangi uygulamaları çalıştırdığınızı, hangi sitelere girdiğinizi yada hangi oyunu oynadığınızı görebilmek ve her tarafta girmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanarak zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten daha sonra kurulumunu yaparak anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı Android telefon ve tablete sahip tüm kullanıcılar bedava olarak kullanabilirler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi