Recently indir

Recently indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Recently, Android cihazlarınız üzerinde çalışan uygulamaları görüp denetim etmenizi sağlayan yardımcı ve bedava bir kullanım.

Recently, standart Android akıllı telefon kullanıcılarıne öyle hitap etmeyen bir sistem uygulaması. Android cihazlarınız üzerinde çalışan uygulamaları anlık olarak göstererek listeleyebilen başvuru böylece kontrolü elinizde bulundurmanızı sağlıyor.

Tatbik kolay anlamda 2 esas göreve sahip. Birincisi çalışan uygulamaları kullanmak. Diğeri ise belirlenen kriterlere tarafından çalışmayan yada çalıştırılmayan uygulamaları görüntü.

Android 5.0 ve 5.1 için özel olarak geliştirilen başvuru formu, Android işletim sisteminin güncellemesi ile farklılıklar gösterebiliyor. böylece bir zaman kullandıktan sonra başvuru üzerinde değişiklik yaşayabilirsiniz. Lakin şu an için bir süre daha bu şekilde kulanmaya devam edebilirsiniz.

Eğer azıcık merağınız varsa ve araştırdıysanız Android cihazlarınızın gerçekten düşündüğünüzden daha artı başvuru formu çalıştırarak daha hızlı pil tüketiğini biliyor olmanız gerekir. Eğer bilmiyorsanız, detaylarını şimdi yazacağım. Böylece fazla başvuru doğrusu çalıştırmadığınızı düşünseniz bile arkaplanda çalışır durumda olabiliyor ve bu şekilde cihazınızın kaynaklarını düşük miktarlarda kullanıyor. Eğer bu durumun önüne geçmek ve çalışan bütün uygulamaları yoklama altına almak istiyorsanız, Recently ile müdehale edebilmeniz olası. Dilekçe aktüel olarak cihazınızda çalışna tüm uygulamaları gösteriyor. Keza çalışan uygulamaları askıya alma yada kapatma gibi seçeneklerde sunuyor. Bu ayarları Android cihazlarınızın ayarlar menüsünden de yapabiliyor olsanız da, çalışan uygulamaların her zaman görüntülenmesini sağlayamıyorsunuz. bu nedenle ileri düzey Android bilgilesine sahip kullanıcılar bu uygulamayı kullanmayı tercih edebilirler.

Dilekçe ücretsiz olarak sunulmasına rağmen dahası ücretli olan Pro versiyonu bulunuyor. Pro versiyona geçiş yaparsanız, başvuru formu cihazın açılışına otomatik olarak açılıyor. başkaca ekstra özellikler bulunmuyor. Hem kullanım aslında işinize yarıyorsa geliştiriciye destek sağlamış oluyorsunuz.

Cihazdaki tüm başvuru ve görevlere son verebileceğiniz Recently uygulaması, işlemleri uç sonlandırmak yerine bambaşka bir method uyguluyor ve böylece cihazınıza donanımsal yada yazılımsan açıdan herhangi bir sorun yaşatmıyor. Bu tür bir uygulamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi