Red Bull Wallpapers indir

Red Bull Wallpapers indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Red Bull Wallpapers uygulaması ile Android cihazlarınızda her gün yeni sportif duvar kağıtlarına erişebilirsiniz.

Inkar Bull Wallpapers uygulaması, adından da anlayabileceğiniz gibi Android zeki telefon ve tablet sahipleri için hazır bir duvar kağıdı yahut arkaplan devlete ait uygulaması olarak yayınlanmış durumda. Hem ücretsiz olması keza de içerisinde çok sayıda seçenek bulundurması ise natürel fakat onu epeyce nitelikli bir ülkü getiriyor. Zira tatbik Red Bull göre resmi olarak hazır ve bu nedenle öyle fazla duvar kağıdı uygulamasına kadar keskin bir avantaja sahip.

Gerçekte ayrıca hareketli duvar kağıtları hem de olağan durağan duvar kağıtları bulunuyor. Bu duvar kağıtlarını özel ışık halkası getiren şey ise, hepsinin sporlar üzerine hazırlanmış olması. Bu sporlar arasında motor sporlarından tutun da snowboarda değin pek fazla farklı tür yer alıyor ve dolayısıyla adeta bütün kullanıcıların ihtiyacına karşın olduğunu söyleyebilirim. Fakat maalesef futbol, basketbol gibi herzamanki spor türlerine dair duvar kağıtları uygulamada mevcut değil.

Otomatik olarak jurnal duvar kağıdı değişim seçeneğine sahip olan uygulama, bu sayede canınızın sıkılmasını da önlüyor ve her gün yepyeni bir duvar kağıdı da görebiliyorsunuz. Güncellemeler esnasında yeni duvar kağıtlarının da uygulamaya eklendiğini belirtmek gerek.

Red Bull Wallpapers uygulamasında yer alan bir takım duvar kağıtları ise interaktif olarak hazırlanmışlar ve kullanıcının ekran üzerindeki hareketlerine göre çeşitli tepkiler veriyorlar. Ayrıca hareketli olmaları ayrıca de bu müşteri interaktif etkiler barındırmaları telefonunuzu kullanırken oldukça etkileyici bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

Yeni ve etkin bir duvar kağıdı uygulaması arayanların kesinlikle göz atması gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi