RememBear indir

RememBear indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

TunnelBear’dan yüksek güvenlikli şifre yöneticisi

RememBear, TunnelBear’ın Android telefon kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu parola yönetim uygulaması. Sıklıkla antre yaptığınız web siteleri, sosyal medya uygulamalarınız, e-posta hesaplarınız ve diğer çevrimiçi hesaplarınız için oluşturduğunuz zinde şifreleri bu şifre idareciye kaydederek şifre anımsama derdinden kurtulmuş oluyorsunuz.

Günümüzde bütün çevrimiçi platformlar artık güçlü parola oluşturmaya zorluyor. Büyük – küçük harf – özel şahsiyet kombinasyonuyla oluşturmadığınız şifreleri kabul etmiyorlar. Önerilen şekilde parola meydana getirmek hesabın güvenliği için koşul oysa yüksek güvenlikli şifreler kolayca unutulabiliyor. Bu noktada karşımıza çıkan parola yönetici, şifre idare uygulamaları bizleri parola sıfırlama derdinden kurtarıyor. Ama mobilde verileri güvenle saklayan şifre yöneticileri bulmak şiddet. TunnelBear’ın RememBear adını verdiği parola yöneticisi, kaydettiği parolaları yüksek emniyet standartlarıyla koruduğunu, süper enerjik şifreleme ile verileri korumaya aldığını, kullanıcının alıngan verilerini sadece kendisinin görebileceğini söylüyor.

Tek Master şifreyle ya da parmak izi ile tüm belirtilen şifrelere kolayca varmak imkanı veren TunnelBear RememBear, güçlü şifre oluşturma konusunda da muavin oluyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi