Reminder for CM Launcher indir

Reminder for CM Launcher indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Reminder for CM Launcher, adından da anlayacağınız üzere CM Launcher kullanıcılarının yararlanabileceği ücretsiz bir hatırlatma uygulaması.

Reminder for CM Launcher, popüler launcher uygulaması CM Launcher için ilave olarak geliştirilen ücretsiz ve son derece yardımsever bir hatırlatma uygulaması. Bilhassa fazla yoğun telefon kullanımı gerçekleştiren kişiler için tasarlanan başvuru, yanıtlayamadığınız arama, mesaj, e-posta ve sosyal medya mesajlarınızı kaçırmayarak peşine düşüp takip etmenizi sağlıyor. Bu Nedenle yoğun olmanıza karşın hiç bir arama yada mesajı okumadan geçmemiş oluyorsunuz.

Standart Android e-posta, G-mail, Facebook, Twitter, Facebook Messenger, Line, WeChat vb. tüm sosyal ağ uygulamalarının mesajları için takviye sunan tatbik, yanıtsız kalan her şeyi görebilmenizi ve abes zamanınız olduğunda yanıtrlamanızı sağlıyor.

Gelen arama ve SMS’ler için bildirim desteği sunan başvuru bu nedenle herhangi bir arkadaşınızın yada sevgilinizin aramasına geri dönmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Küçük ve şirin ikonlar üzerinde okunulmayan mesaj sayılarını bildiren tatbik, böylece ne dek süredir telefonunuza bakamadığınızı göstermiş oluyor.

Uygulamayı dilediğiniz yere yerleştirebiliyorsunuz. Anasayfa yada herhangi bir dosya içerisinde koyabileceğiniz başvuru üzerinde okunmayan mesaj sayılarını ve bildirim olarak gelen aramalar ile okunmayan mesajları gösteriyor.

Eğer çok pozitif aranıyor, mesaj ve e-posta alıyorsanız ve CM Launcher uygulamasını kullanıyorsanız, Reminder for CM Launcher uygulamasını da ücretsiz olarak indirerek denemeniz yararınıza olacaktır. CM Launcher uygulamasını daha önce denemediyseniz, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Hemencecik ardından bu uygulamayı yükleyerek ikisini birlikte kullanabilirsiniz.

CM Launcher CM Launcher CM Launcher, Android telefon ve tabletlerini daha pratik ve ihtiyaçlarına yönelik kullanmak isteyen kullanıcıların bedava olarak yararlanabileceği bir kişiselleştirme uygulaması. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi