Remo MORE – FREE indir

Remo MORE – FREE indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Remo MORE – FREE ile Android cihazınızı hızlandırabilirsiniz

Remo MORE – FREE tek bir dokunuşla zahmetsizce Android işletim sistemi kullanan tablet veya telefonunuzu hızlandırabileceğiniz ve çoğu elverişli özelliği de beraberinde sunan bedava bir Android optimizasyon uygulamasıdır.

Remo MORE – FREE Android hızlandırma için ayrı araçları içerisinde barındırır. RAM arıtma ve kullanım sonlandırma araçları Android cihazınız çalışırken gerçek zamanlı olarak performansı arttırmaktadır. Bunun yanına uygulamanın gereksiz dosya arıtma özelliği Android cihazınızın çalışmasını ağırlaştıran patavatsız dosyaları saptama eder ve bu dosyaları silerek cihazınızın performansını arttırır. Başvuru internet geçmişiniz gibi kişisel bilgilerinizi ele verecek kalıntıları da temizleyebilmekte. Remo MORE – FREE’nin en elverişli hızlandırma seçeneği ise otomatik olarak kullanım sonlandırma özelliğidir. Bu özellik bir uçtan bir uca elinizle sonlandırmanıza rağmen sürekli kendi kendine açılarak cihazınızı yavaşlatan uygulamaları kayıtlı zaman aralıklarında otomatik olarak sonlandırabilirsiniz.

Remo MORE – FREE Android cihazlarda evraklar oluşturma ve kayıtlar açma özelliğine de sahjiptir. Uygulama ZIP formatını destekliyor ve ZIP açma ve ZIP oluşturma imkanı veriyor. Eğer dosya güvenliğinizi sağlamak ve özel dosyalarınıza izinsiz erişimleri önlemek isterseniz Remo MORE – FREE’nin dosya şifreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Remo MORE – FREE yedekleme desteği bir uçtan bir uca Android cihazınızdaki rehberinizi, uygulamalarınızı ve yer imlerinizi harici veya dahili belleklere yedekleyebiliyor. Dilediğiniz takdirde yedeklenen bu verileri kullanım ile her yerde Android cihazınıza geri yükleyebiliyorsunuz.

Remo MORE – FREE ile Android cihazınız çalındığında veya kaybolduğunda cihazınızı uzakta denetleme edebilmekte ve durumunu görüntüleyebilmektesiniz. Uygulama bulut sistemi doğru web üzerinden Android cihazınızı takip edebiliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi