Remote Control for TV Ultimate indir

Remote Control for TV Ultimate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Remote Control for TV Ultimate zeki televizyonlar üstünde çalışan kapsamlı bir kumanda uygulamasıdır.

Remote Control for TV Ultimate, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz bir kumanda uygulaması olarak öne çıkıyor. Bildiğiniz gibi akıllı cihazlar bugünlerde birçok aygıtın yerini aldı ve bu durum bütün hızıyla devam ediyor. görünüşe göre zeki telefonlar ve tabletler televizyon kumandalarının yerine de göz dikti!

Pili biten ve en fazla kullandığınız tuşu bozulan televizyon kumandaları bundan böyle tarihe karışıyor. Remote Control for TV Ultimate doğruca zeki televizyonunuzu sadece mobil cihazınız üzerinden denetleme edebilirsiniz. Bu kısmın altını çizmekte üstünlük var; dilekçe yalnızca akıllı televizyonlar üstünde çalışıyor. Uygulamanın toplamda 225.000 farklı ev sineması sistemi üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

Kullanıcı dostu arayüz ve basit uygulama özellikleri uygulamanın en fazla dikkat çeken özellikleri aralarında. yer alan bütün tuşlar sade ve kolay kullanılır bir dizayna sahip. çoğunlukla sorunsuz bir şekilde çalışan ve tatbik sırasında da herhangi bir soruna yol açmayan Remote Control for TV Ultimate’i akıllı televizyonunu mobil cihazıyla denetlemek isteyen kullanıcılara öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi