Remote for Mac indir

Remote for Mac indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Remote for Mac baştan sona Mac bilgisayarımızdaki medya oynatma fonksiyonlarını Android cihazımızdan gerçekleştirebiliyoruz.

Remote for Mac, Android tablet ve zeki telefonlar için geliştirilmiş, Mac OSX işletim sistemine sahip olan cihazlardaki medya oynatma faaliyetlerini gözden geçirmek amacıyla kullanabileceğimiz bir başvuru formu.

Adamakıllı ücretsiz olarak sunulan Remote for Mac’i kullanabilmek için Android cihazımızın ve amaç bilgisayarın benzer WiFi ağına emrindeki olması gerekiyor. Gerekli temas işlemlerini yaptıktan sonra Android cihazımız üzerinden Mac bilgisayarımızda oynatmak istediğimiz ses, müzik ve video dosyalarını uzakta denetleme edebilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamanın desteklediği servis ve programlar aralarında iTunes, VLC, iPhoto, Spotify, Quicktime, MplayerX, Preview, PowerPoint ve Keynote bulunuyor. Söz konusu bu programları ve servisleri Remote for Mac üzerinden sorunsuzca ve herhangi bir geç kalma olmadan teftiş edebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanı sıkıcı reklamlara sahip olmaması. Bedava olarak indirdiğimiz için reklam bekliyorduk fakat aksine can sıkıcı reklamlara rastlamadık. Sorunsuz bir kullanıma sahip olduğu için bu uygulamayı tüm Mac ve Android aygıt sahiplerine öğüt ediyoruz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi