Rezervin indir

Rezervin indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rezervin isimli bu başvuru doğruca restoran araştırması yapabiliyor ve rezervasyon işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Rezervin, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üstünde kullanabileceğimiz bir lokanta rezervasyon uygulaması olarak öne çıkıyor.

Iyice ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu başvuru formu sayesinde şehirde bulunan restoranları tarayabilir ve beğenilerimize en çok hitap edeni inceleyerek ve yorumlarına bakarak rezervasyon yapabiliriz.

Doğuş Grubu göre geliştirilmiş olan uygulamaya adım attığımızda karşımıza son derece sade ve bilgilendirici bir arayüz tasarımı çıkıyor. Buradan restoran arama ve rezervasyon yapma işlemlerimizi gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de kullanıcılara önerilerde bulunması ve hoşlarına gidebilecek restoranları öne çıkarması. Bu sayede daha önce gittiğimiz restoranlara benzer konseptlere sahip olan restoranları saniyeler içerisinde bulabiliyoruz. Daha önce restoranı ziyaret etmiş olan kullanıcıların yorumlarına bakarak mekan hakkında daha artı data alabilme şansına da sahibiz.

sıkça dışarıda yemeği seçim ediyorsanız Rezervin bu konuda size epey muavin olacaktır. nadiren bir takım ufak hatalarda karşılaştık lakin çoğunlukla tatminkar bir alıştırma performansı gösterdiğini söyleyebiliriz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi