Ring My Droid indir

Ring My Droid indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ring My Droid, yakınlarınızda bir yerde unuttuğunuz fakat sessiz modda olduğu için bulamadığınız Android telefonlarınızı bulmayı sağşayan yardımcı bir başvuru formu.

Ring My Droid, Android zeki telefonları sessiz moddayken bir yerlerde unutan ya da kaybeden kullanıcıların SMS atarak telefonlarını bulmasını karşılayan ayrıca yardımcı keza de en ince ayrıntısına kadar ücretsiz bir Android uygulaması.

Çoğunlukla yanımızdan ayırmadığımız telefonlarımızı ara sıra sağda solda unutabiliyoruz. Üzerine bir de unuttuğumuz telefonlar gürültüsüz modda ise onları çaldırarak bulmak işe yaramıyor. Bu noktada size asistan olabilecek böylece fazla Android uygulaması olmasına karşın, bu uygulamaların adeta tümü cihazınızın internete bağlı olmasını gerektiriyor. Yani kaybettiğiniz Android cihazınız internete bağlı değilse işe yaramıyorlar.

Ring My Droid, cihazınızın keza sessiz modda olması ayrıca de internet bağlantısı olmadığı durumlarada devreye girerek telefonunuzun ses çıkarmasını sağlıyor.

SMS yani mesaj aracılığıyla bunu yapan uygulama, cihazlarınıza yüklediğinizde sizden anahtar bir sözcük istiyor. Sonrasında ise cihazınıza bu anahtar kelimenin yazdığı bir mesaj geldiğinde cihazınız gürültüsüz modda olsa bile tıpkı birileri sizi arıyormuş gibi çalıyor ve ses çıkarıyor. Bu Nedenle yakınlarda unuttuğunuz telefonunuzu bulabiliyorsunuz.

Ücretsiz ve pratik bir yöntem kullanan Ring My Droid uygulamasını aynı durumlarda ihtiyacınız olabileceğini düşünüyorsanız kesinlikle indirmenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi