Robin indir

Robin indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Robin uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan Siri yarı bir sesli asistana sahip olabilirsiniz.

Robin uygulaması, Android işletim sistematik akıllı telefonlar ve tabletler için hazırlanmış Siri sözde uygulamalar arasında yer alıyor ve epeyce gelişmiş bir asistanlık yeteneğine sahip olduğunu söyleyebilirim. Her ne dek Türkçe desteği olmasa da, temel İngilizce komutları bir defa ezberledikten daha sonra dilekçe sırasında herhangi bir bıkkınlık yaşanmayacaktır.

Gerçekte sunulan asistanlık hizmetlerini listelemek gerekirse;

Yol tarifi alma Sesli olarak yazı yazma Lokal bilgiler GPS navigasyon verileri sunma İnternet aramaları yapma

Uygulamanın sunduğu tüm bu yeteneklerin yanına, küçük yaptığı şakalar ve sunduğu sürprizler de tekrar kullanıcıların hoşuna gidecektir. Dolayısıyla hem tatmin edici bir fonksiyonel yapıya hem de arkadaş canlısı araçlara sahip olması onu Siri kadar seçim edilebilir bir ülkü getiriyor.

Robin uygulaması, sosyal medya servisleriyle düzenli bir şekilde de çalışabiliyor ve telefonunuzun ekranına bakamasanız da size gerçekleşen güncellemeleri sesli olarak okuyor. İsterseniz hatırlatıcılarınız ve takvimlerinize dair işlemler yerine getirmek de muhtemel.

Çalışırken öyle çok işlevi için internet bağlantısına ihtiyaç duyan dilekçe, bunun haricinde kullanıcıları engelleyecek herhangi bir niteliğe sahip değil. Ancak Türkçe komutlar konusunda az önce yardım gelmediğini ve bu nedenle İngilizce komutları öğrenene dek biraz güçlük çekebileceğinizi unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi