ROM Toolbox Pro indir

ROM Toolbox Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Rootlanmış Android telefonlarınızın her noktasını özelleştirmenizi karşılayan bu uygulama ile telefonunuza tam anlamıyla hükmedebilirsiniz.

ROM Toolbox uygulaması ile rootlu Android telefonunuz üstünde tam anlamıyla bir egemenlik kurabilirsiniz. CPU ayarları, yedekleme, tema değişikliği, başlangıç animasyonları ve daha pek fazla özelliği bulunan uygulamayı gerçekte çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim.

Popüler ROM’ları barındıran bu vasıta ile isterseniz derhal doldurma imkanı karşılayan ROM Toolbox ile telefonunuzun yedeğini de alabiliyorsunuz. Recovery mode’daki tüm işlemleri başvuru üzerinden de gerçekleştirebileceğiniz gibi cihazınızda yer alan uygulamalarınıza da hükmedebiliyorsunuz. Uygulamaların yedeklerini alabilir, değiştirme alma işlemini zamanlayabilir, sistem ve kullanıcı uygulamalarının arka planda çalışmasını kısıtlayabilir, uygulamalarınızı SD karta taşıyabilirsiniz.

Uygulamanın görevlerini düzenlemek icabında;

Başlangıç uygulamalarını ayarlayabilme, Yeni yazı fontları yükleyip, paylaşabilme, Ön yüklü açılış animasyonlarını ayarlayabilme, GIF dosyasından başlangıç animasyonu oluşturma, Bütün sürüm temalar, İşlemci hızını düzenleyebilme, İşlemci görevlerini ayarlayabilme, SD kartı kullanarak RAM takviyesi yapabilme, Dosya yöneticisi.

Gördüğünüz gibi telefonunuz üzerinde yapılabilecek her türlü işlemi tek başvuru formu üzerinden sunan ROM Toolbox uygulaması, bu işlevleriyle övgüyü yargı ediyor. Eğer siz de bu deneyimi yaşamak isterseniz, 13,43 TL karşılığında bu nimetlerden faydalanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi