Root Browser indir

Root Browser indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Root Browser uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdaki dosya ve klasörleri kolayca yönetebilirsiniz.

Root Browser uygulaması Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir dosya gezgini uygulaması ve cihazınız hali hazırda root edilmişse ve root yetkilerine sahipse kolaylıkla kullanabilirsiniz. Uygulamanın özelliklerinin pek çoğunu kullanabilmek için maalesef rootlu bir Android’e sahip olmanız gerekiyor fakat root işleminin cihazınızın garantisini bozabileceğini de unutmamalısınız. bu nedenle uygulamayı uygulamak istiyorsanız dikkat etmenizi öneriyorum.

Android’in kendi dosya yöneticisi uygulamaları maalesef sistem dosyalarını ve root seviyesindeki dosyaları keşfetmekte beceriksiz kalıyorlar ve bu dosyalara erişmek isteyen kullanıcıların Root Browser gibi daha gelişmiş uygulamalar kullanarak rahat dosyalar ile sistem dosyalarına erişmeleri mümkün oluyor. Ama bu dosyalarla data sahibi olmadan oynamanın cihazınızın çalışmamasına sebep olabileceğini de unutmamak gerekiyor.

Root Browser uygulaması sıkıştırılmış dosyaların içeriğini açabiliyor ve bununla birlikte keza dosyalar hem de dizinlerin izinleri üstünde şansın dönmesi yapabiliyor. Dosya taşıma, kopyalama ve silme gibi esas operasyonlar da muhakkak başvuru formu kadar destekleniyor ve sanıyorum ama en sık kullanacağınız özellikler de zaten bunlar olacaktır.

Dosya paylaşma özellikleri de uygulamada bulunuyro ve bu nedenle arkadaşlarınızla e-posta hesabınız veya sosyal medya hesaplarınız üzerinden cihazınızdaki dosyaları paylaşabiliyorsunuz. Resim dosyalarını açmadan önce önizleme yerine getirmek ve klasörler arasında geçişler yerine getirmek da bir öyle basit.

Gerçekte bulunan dosya arama kutucuğu doğru istediğiniz dosyaları bulmak da bir öyle basit hale geliyor ve buna ek olarak Clockworkmode dosyalarını kurabilme opsiyonu da gerçekte bulunuyor. Eğer CyanogenMod ve öteki özel ROM’ları kullanıyorsanız doğruca dosyalara tıklayarak kurulumlarını sağlayabilirsiniz.

Root Browser uygulaması oldukça gelişmiş ama titiz kullanılması gereken dosya yönetimi araçlarından bir tanesine. Android sistemlerin sürükleyici çalışmaya devam etmesi için uygulamayı kullanarak değiştirdiğiniz dosyalara uyarı etmelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi