Root Checker indir

Root Checker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Root Checker pratik bir root denetim etme uygulamasıdır

Root Checker kullanıcılara root yoklama etme konusunda yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dilekçe olan Root Checker esas olarak Android telefonunuzun ya da tabletinizin rootlanmış olup olmadığını size bildiriyor.

Root işlemi kullanıcıların kendi iradeleriyle gerçekleştirdikleri bir işlemdir. Bu operasyon ile Android cihazınızın kendi üzerinde yüklü olan işletim sistemi modifiye edilmiş bir versiyonla değiştirilebilir. Bu yolla Android cihazların işletim sistemi sürümleri yükseltilebiliyor. Root işleminin bir diğer seçim edilme nedeni kullanıcılara superuser veya administrator yetkilerini vermesidir. Bu yetkileri uygulamak bir takım uygulamalardan faydalanabilmek için gerekmektedir. Misal olarak; Android cihazlar üzerinde çalışan video tescil uygulamaları rootlanmış cihazlar gerektirebiliyorlar.

Root işlemi her ne dek cihazınızda size yeni yetkiler tanısa da garanti süresi içerisindeki bir cihazı garanti kapsamından çıkarabiliyor. Eğer Android cihazınızı 2. el olarak satın aldıysanız daha önceden Android cihazınızda root işleminin yapılıp yapılmadığını denetlemek isteyebilirsiniz. İşte bu amaçla Root Checker kullanabilirsiniz. Root Checker size root işleminin yapılıp yapılmadığını bildirmenin yanına root fonksiyonlarının içten bir şekilde çalışıp çalışmadığını da söyleyebilmekte. Tatbik üzerinden cihaz modelinizi ve kullanılan mevcut işletim sistemi sürümünü de görüntüleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi