Root Explorer indir

Root Explorer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Root Explorer, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir dosya yönetimi uygulamasıdır.

Root Explorer, Android işletim sistemi için geliştirilmiş bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Android’in standart dosya yöneticisini beğenmeyen kullanıcılar için kullanılması ideal bir uygulamadır.

Uygulamanın en kayda değer özelliklerinden biri de Root edilmiş cihazlar için sistem dosyaları üstünde düzenlemeler yapılmasına müsade vermesidir. Görünüş menüsünden hangi nesil dosyaların görüntüleneceğini belirleyebilir, sıkıştırılmış dosyaların nasıl açılacağını ve kök dizinin hangi klasör olacağına karar verebileceğiniz o kadar fazla akort bulunmaktadır. Gelişmiş arama fonksiyonu ile bulmak istediğiniz dosya ve klasörleri saniyeler içinde zahmetsizce bulabilirsiniz. Uygulamaların dosyalarına ulaşarak, farklı alanlara yönlendirilmiş değişiklikler yapabiliyorsunuz. Keza dosyalarınızı sıkıştırılmış arşiv dosyalarına dönüştürebilir, .zip veya .tar kayıtlar dosyalarını ayıklayabilirsiniz.

Uygulamanın genel özelliklerine değinecek olursak;

Çoklu dosya seçimi, Dosyaları .zip veya .tar arşivine şekil değiştirme ve ayıklama, Gelişmiş arama bölümü, Google Drive, Box, Dropbox gibi bulut depolama servislerine erişim, SQLite veritabanı görüntüleyicisi, Metin editörü, Dosya paylaşma (e-posta, bluetooth) Yer imleri, Tema değiştirebilme, XML Görüntüleyici

Root Explorer uygulaması Google Play üstünde ücretli olarak sunulmaktadır. 9.33 TL ödeyerek uygulamayı satın alabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi