RootCloak Plus indir

RootCloak Plus indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

RootCloak Plus, Android rootlu bir cihaza sahipseniz ve root yüzünden bir takım açılmayan uygulamaları kullanmak istiyorsanız kullanmanız gereken Android uygulaması.

RootCloak Plus, rootlanan Android cihaz üstünde açılmayan uygulamaları açabilmek için root saklama işlemini gerçekleştiren faydalı ve başarılı bir Android uygulaması. Android Root işlemini ayrıntılarıyla saklama gibi bir seçenek olmamasına rağmen, bu başvuru formu bir uçtan bir uca açılmayan öteki uygulamaların cihazınızın rootlu olduğunu anlamasını engelleyebiliyorsunuz.

Banka, ağırlama ve yayın uygulamaları ilk olarak olmak üzere bilhassa büyük firmaların güvenilir Android uygulamalarından bazıları, rootlanan Android cihazlarda çalışmıyor. Bunun önüne geçebilmek için geliştirilen kullanım ise, rootlu aygıt sahibi olan kullanıcıların açılmayan uygulamaları açmasını sağlıyor. Sade ve basit bir işlemi gerçekleştiren uygulama pek fazla Android kullanıcısını büyük yükten kurtarmış oluyor.

Uygulamanın çalışabilmesi için zorunlu olanlar:

Rootlu bir Android cihaz Android sürümünün 4.0.3 ve Üzeri olması Cydia Substrate uygulaması (Üstüne tıklayarka indirebilirsiniz) Tek kullanıcılı Android cihazı (Eğer cihazınızda birdenbire pozitif hesap bulunuyorsa başvuru çalışmaz)

x86 Intel cihazları desteklemeyen uygulamayı belirli bir bilgi seviyesine sahip olmadan kullanmamanızı nasihat ederim. Eğer rootlu bir cihaza sahipseniz fakat farklı işlemler yapabilmek için tatmin edici bilginiz yok ise, tanıdıklarınızdan destek dilemek yararınıza olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi