Şafak Sayar 2015 indir

Şafak Sayar 2015 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Şafak Sayar 2015 baştan sona askerler kalan günlerini, müsade günlerini ve terhis tarihlerini hesaplayabiliyorlar.

Şafak Sayar 2015, Android tablet ve zeki telefonlar üstünde kullanabileceğimiz kapsamlı ve pratik bir şafak sayma uygulaması olarak öne çıkıyor. Iyice bedava olarak sunulan bu işlevsel kullanım bilhassa askerlerin ve asker yolu gözleyenlerin beğenisini kazanacak o kadar fazla özelliği beraberinde getiriyor.

Uygulamaya girdiğimiz vakit karşımıza gösterişten uzak, amaca yöneli kve tüm bilgilerin rahatlıkla peşine düşüp takip edilebildiği bir arayüz çıkıyor. Sunulan menüde şafak görüntü özelliği, zorunlu malzemeler, verilecek malzemeler, askerlik hakkında değişik bilgilerin yer aldığı seçenekler yer alıyor. İhtiyacımız olana tıklayarak gerekli bilgilere erişim sağlayabiliyoruz.

Şafak Sayar 2015’in en kayda değer özelliği hesaplamaları doğru bir şekilde gerçekleştirmesi ve widget desteği sunması. Widget desteği baştan sona asıl ekran üzerinden zeka ihtiyacımız olan gün bilgilerini peşine düşüp takip edebiliyoruz.

Son derece yardımcı ve elverişli bir dilekçe olan Şafak Sayar 2015, vatani görevini yerine getiren şahısların denemesi gereken bir seçenek.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi