Şafak Sayar indir

Şafak Sayar indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Şafak Sayar, askerdeki tanıdıklarınızın kalan gün sayısını kolayca hesaplayarak kontrol edebileceğiniz yardımcı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Şafak Sayar, kendinizin, aile bireylerinizin ya da arkadaşlarınızın askerlik süresi her tarafında size yardımcı olacak ücretsiz ve kullanışlı bir Android uygulamasıdır.

Dilekçe üzerinden askerlik süresinin bitişini kontrol edebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonradan ayarlar bölümüne zorunlu askerlik bilgilerini girdikten sonradan askerlik süresi bitene dek kolayca takip edebilirsiniz.

Kalan şafak sayısı dışarıya, askerliğe başlangıç tarihi, askerlik süresi, kullanılan müsade, yol izni, alınan canice, askerlikte geçen zaman ve dönüş tarihi gibi bilgileri görmenizi karşılayan Şafak Sayar uygulaması epeyce sade ve elverişli bir uygulamadır.

Kullanım ile oğlunuzun, sevgilinizin yada herhangi tanıdığınızın askerlik bilgilerini girerek ne süre geri döneceğini kolayca Android cihazlarınız üzerinden takip edebilirsiniz. Dilekçe üzerindeki sülüs tarihi kısmına askerliğinbaşlangıç tarihi yazılmalıdır.

Yakın vakit içerisinde askere uğurlayacağınız bir tanıdığınız varsa bu uygulamayı bedava olarak Android telefon ve tabletlerinize yüklemenizi nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi