Salient Eye Security Remote indir

Salient Eye Security Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Salient Eye Security Remote bir mobil uzakta kumanda uygulamasıdır

Salient Eye Security Remote eğer daha evvelden SalientEye Home Security Alarm uygulamasını kullanarak mobil cihazınızı bir emniyet kamerasına dönüştürdüyseniz epeyce işinize yarayabilecek bir uzak kumanda uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bir tatbik olan Salient Eye Security Remote esas olarak SalientEye Home Security Alarm emniyet kamerası uygulamasını tamamlayan ve daha elverişli ışık halkası getiren bir kullanım. SalientEye Home Security Alarm uygulaması eski ve kullanmadığınız Android cihazınızı bir emniyet kamerasına dönüştürüyor. Hareket dedektörü mantığıyla çalışan bu başvuru formu Android cihazınızın kamerasının izlediği alanda herhangi bir hareket algılandığında size e-posta ve SMS gönderebiliyor veya hırsız alarmını çalabiliyor.

Salient Eye Security Remote uygulaması, SalientEye Home Security Alarm kurulu ve güvenlik kamerasına dönüştürülmüş olan Android cihazınız ile herhangi bir hareket algılandığında kullandığınız Android cihaza bildirimler gönderebiliyor. Keza Salient Eye Security Remote uygulaması kurulu olan Android cihazlardan emniyet kameranızı başlatıp durdurabiliyorsunuz, kamerayla yakalanan görüntülere göz atabiliyorsunuz.

SalientEye Home Security Alarm uygulamasını bu bağlantıyı kullanarak indirebilirisiniz: 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi