SalientEye Home Security Alarm indir

SalientEye Home Security Alarm indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SalientEye Home Security Alarm mobil cihazınızı güvenlik kamerasına dönüştüren bir uygulamadır

SalientEye Home Security Alarm kullanıcılara düşük maliyetli bir güvenlik kamerası çözümü sunan bir hırsız alarmı uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir emniyet kamerası uygulaması olan SalientEye Home Security Alarm esas olarka eskiyen, kullanmadığınız ve bir köşede bekleyen Android cihazınızı bir güvenlik kamerasına dönüştürüyor. Uygulama sürekli yayınlama yapmaktan ziyade bir hareket dedektörü biçiminde çalışmakta. Yani Android cihazınızı yerleştirdiğiniz nokta kesintisiz izleniyor ve herhangi bir hareket algılandığında başvuru formu fotoğraf çekerek durumu kayıt altına alıyor.

SalientEye Home Security Alarm’da hareket algılandığında uygulamanın nasıl davranağını seçebiliyorsunuz. Tatbik dilerseniz size e-posta göndererek çekilen resimleri bu e-postalara iliştirebiliyor, dilerseniz SMS ile sizi uyarabiliyor, dilerseniz de hırsız alarmını aktifleştirerek hırsızı kaçırabiliyor. Uygulamanın hırsız alarmı ancak belirleyeceğiniz şifreyi girdiğinizde kapatılabiliyor.

SalientEye Home Security Alarm ekranınız kapalıyken de çalışmaya devam edebiliyor. Çekilen fotoğraflar online olarak da görüntülenebilmekte. Uygulamanın uzakta kumanda uygulamasını diğer Android cihazınızlarınızda kullandığınızda ise ek özelliklerden faydalanabiliyor ve güvenlik kameranızı uzak kontrol edebiliyorsunuz:

Salient Eye Security Remote Salient Eye Security Remote Salient Eye Security Remote bir mobil uzakta kumanda uygulamasıdır İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi