Samsung Max indir

Samsung Max indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Samsung Max: Android için veri tasarrufu ve mahremiyet koruması

Samsung Max (Eski adıyla Opera Max), Android telefon kullanıcıları için mobil data tasarrufu, bedava VPN, mahremiyet kontrolü, uygulama yönetimi uygulaması. Her Android telefonda olması gereken uygulamalardan biri. Ayrıntılarıyla ücretsiz, modern ve sade arayüzle gelmesinin yanında Türkçe dil desteğine sahip.

Hem mobil ağ ayrıca de WiFi data kullanımında %50’ye değin tasarruf elde etmenizi karşılayan Samsung Max Android uygulaması, pil tüketimine niçin olan, data harcayan arkadaki plan işlemlerini engelleme ve bildirimde yeralma, WiFi güvenliğini sağlama ve WiFi hızlandırma, reklam uygulamalarını müdahale etme dahil çoğu özelliğe sahip. Mahremiyet korumasını açmanız durumunda hemencecik VPN bağlantısını etkinleştiriyor; böylelikle engelli sitelere erişebiliyorsunuz. Bedava VPN açık havada hoş bir özelliği de; ayrıca mobil ayrıca de WiFi için uygulamaların ne kadar veri tükettiğini jurnal, aylık ve bütün zamanlar bazında göstermesi. Hangi uygulamanın internet paketinizi sömürdüğünü rahatlıkla görebiliyor, dilerseniz tek dokunuşla ağ erişimini kısıtlayabiliyorsunuz. Uygulamalardan bahsetmişken, gizliliği ihlal eden uygulamalar direkt engellenerek yüksek riskli kategorisine alınıyor.

Ayrıca pil hem de veri tüketimi üstteki seviyede olan Facebook uygulaması için de ayrıca bir seçenek sunuyor. Facebook Ultra ile mobil data tasarrufu elde etmiş, depolama alanından kazanmış ve gizliliğinizi korumuş oluyorsunuz. Facebook Ultra’nın hemen aşağıda da Samsung Max sayesinde o gün ne değin bilgi tasarrufu sağladığınız rapor olarak veriliyor. Unutmadan, uygulamanın Premium modunda ekstra özellikler sunuluyor. Reklamları görüntüleyerek Premium özellikleri bedava kullanabiliyorsunuz.

Samsung Max Özellikleri:

Android mobil veri tasarrufu Android mobil veri tasarrufu takip Android mobil bilgi sınırlama Android veri tasarrufu Android arkadaki plan operasyon sınırı Android arkadaki plan işlemlerini sonlandırma Android arkadaki plan işlemlerini sınırlandırma Android WiFi hızı artırma Android WiFi hızlandırma Android ücretsiz VPN

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi