Samsung Power Sleep indir

Samsung Power Sleep indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Samsung Power Sleep uygulaması ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizi bilimsel araştırmalara katkıda bulunmak için kullanabilirsiniz.

Samsung Power Sleep uygulaması, dünyaya ve bilime bir katkısı olmasını isteyen kullanıcıların Android zeki telefon ve tabletlerinde kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Temel olarak Viyana Üniversitesi’nin protein dizilimlerini çözümleyebilmek için ihtiyaç duyduğu bilgisayar gücünü yerine getirmek için hazırlanmış olan tatbik, bu nedenle telefonunuzun boşta olduğu zamanlarda bilime katkıda bulunmasını sağlıyor.

Çok basit kullanılan ve ayarlamaları yapılabilen uygulama, bir yana da bir alarm uygulaması olduğu için işe yarar bir alarm uygulaması arıyorsanız muhakkak denemeniz gerekiyor. Fakat uygulamayı kullanırken gün içerisinde şarjınızın biteceğinden korkmanız gerekmiyor. Zira sadece telefonunuzu şarja takarak uykuya yattığınız süre aktifleşen tatbik, bu sayede gün içerisinde herhangi bir batarya ya da performans sıkıntısı yaşamanıza engel oluyor.

Ne dek uyursanız öyle protein dizisinin çözülmesini sağlayabiliyor ve böylece hiç bir şey yapmadan bilimsel alandaki çalışmalara yardım olabiliyorsunuz. Fakat telefonunuz şarja takıldığında internet bağlantınızı kapatmamanız gerekiyor. Huysuz taktirde gereklilik duyulan 1 MB boyutundaki veri paketlerini indirmek ve işlemek olası olmayacaktır.

Uygulamanın alarm fonksiyonu da olması gerektiği gibi çalışıyor ve alarm çalar çalmaz bilimsel hesaplamalara dur deniliyor. Bu sayede Samsung Power Sleep’i güvenle kullanabilir ve dünyaya katkıda bulunabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi