Samsung Smart View 2.0 indir

Samsung Smart View 2.0 indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Samsung Smart View 2.0 ile 2014 model Samsung Smart TV’nizi akıllı telefonunuzdan yönetebilirsiniz.

Samsung Smart View 2.0, 2014 model Samsung Smart TV’nizi akıllı telefonunuzu bağlayan bir uygulamadır. Bu minik boyutlu kullanım ile akıllı telefonunuzu bir uzaktan kumanda olarak kullanabilir, telefonunuzdaki bir içeriği televizyonunuza yansıtabilirsiniz.

Samsung’un iPhone ve Android platformu için hazırladığı uzak yoklama uygulaması Smart View’in yeni sürümü 2014 model Samsung Zeki TV’lerle uyumludur ve zeki özelliklerle donatılmıştır. SmartView 2. TV özelliği doğru tv’nizde blu-ray film izlerken benzer anda mobil cihazınızda tv izleyebilirsiniz. Play on TV özelliği ise telefonunuzla çektiğiniz fotoğraf ve videoları dev ekranlı tv’nizde görme imkanı tanır.

Akıllı telefon ve tabletinizi küçük bir televizyona çeviren SmartView 2.0, sadece kendi mobil cihazınızı yok arkadaşlarınızın cihazlarınızı da ekleme izni verir. Aynı TV’ye birden fazla mobil cihaz ekleyebilir, Kuyruğa Alma özelliğini kullanarak aynı anda içerik gönderebilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra SmartView uygulamasının olmazsa olmazı akıllı kumanda bu uygulamada gelişmiş şekilde emrinize amade. Kanal değiştirme, yayını askıya alma, ses kontrolü, tv’yi kapatma kısacası bir kumandada olan herşey mobil cihazınızdaki dokunmatik kumandada da mevcuttur.

2014 model Samsung TV’niz ile telefonunuzu benzer WiFi ağına bağlamanız SmartView 2.0 uygulamasını kullanmaya başlatmak için yeterlidir. Eğer 2013 ve daha eski bir Samsung TV’niz varsa SmartView 1.0 ‘ı indirmeniz gerekmektedir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi