SAMSUNG TV & Remote indir

SAMSUNG TV & Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SAMSUNG TV & Remote, Samsung Smart TV’ler hakkında veri alabileceğiniz, televizyonunuzu Android cihazınızdan denetleme edebileceğiniz bir başvuru.

SAMSUNG TV & Remote, yeni tür Samsung akıllı televizyon modellerini inceleyebileceğiniz aynı zamanda mevcut Samsung Smart TV’nizi Android telefon ve tabletinizden yönetebileceğiniz bir uygulama ve Türkçe dil desteği ile geliyor. Natürel ki bedava.

Samsung akıllı televizyon elde etmek için mağazaya gittiniz oysa mağaza çalışanlarına beğendiğiniz televizyonun özelliklerini sormaya çekiniyorsunuz veya satış elemanlarının etkisinde kalmadan beğendiğiniz modelleri karşılaştırmak istiyorsunuz. Samsung TV & Remote uygulamasında bu noktadan yardım alabilirsiniz. Uygulamanın tarama fonksiyonu tamamen beğendiğiniz modelin ismini yazmadan ayrıntılı incelemesine (öne meydana çıkan özellikleri, teknik özellikleri, resimleri) ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz başka bir modeli taratarak iki model aralarında mukayese da yapabiliyorsunuz. Mağazada taramanın haricinde olağan model ismini yazarak ta dilediğiniz bir Samsung Smart TV hakkında aynı bilgilere ulaşabiliyorsunuz.

Samsung Smart TV’ler hakkında data edinebileceğiniz gerçekte uzak kontrol seçeneği de mevcut. HTC One, Samsung Galaxy zeki telefon modelleri gibi dahili kızıl ötesi vericiye sahip bir telefon kullanıyorsanız mevcut televizyonunuzu mobil cihazınızdan teftiş edebiliyorsunuz. Lakin uzaktan kumanda fazla fonksiyonel değil; sadece kanalları değiştirmek, sesi kontrol etmek, menüye ulaşmak için kullanabiliyorsunuz. Yani uygulamanın uzak teftiş seçeneği de var densin diye konduğu fazla belirli oluyor.

SAMSUNG TV & Remote, zeki televizyon tercihinizi Samsung’tan yapacaksanız ya da yaptıysanız oldukça işinize yarayacak bir tatbik.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi