SamyGo Remote indir

SamyGo Remote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SamyGo Remote ile cep telefonunuzla Samsung televizyonunuzu teftiş edebilirsiniz

SamyGo Remote, kesin Samsung TV modelleri için cep telefonunu uzakta kumanda olarak kullanım imkanı veren ücretsiz bir Android uzakta kumanda uygulamasıdır.

Samsung televizyonunuzla WiFi üzerinden bağlantı kullanan dilekçe standart Samsung uzakta kumandasını sahip olduğu tuşları cep telefonunuzun ekranında görüntüler ve bu tuşlara dokunarak televizyonunuzu denetleme etmenize izin verir. Kumanda üzerindeki renkli tuşlar, kanal değişiklik ve ses açma tuşları, numara tuşları, kaynak tercih tuşu, ses kapatma tuşu, açma-kapama tuşu, yemek listesi tuşları, medya oynatma tuşları ve dah birçok tuş gerçekte yer almaktadır.

SamyGo Remote şu televizyon modellerini desteklemektedir:

Özel olarak uygulama yüklenerek modifiye edilmiş B serisi televizyonlar (Bu adresten işlemle ilgili data alabilirsiniz: http://tamind.ir/hpi ) email protected özelliğine sahip 2010 model C serisi televizyonlar 2011 ve 2012 model, AllShare özelliğine sahip D ve E serisi televizyonlar 2011 model Smart Hub özelliğine sahip Bluray Oynatıcı

Not: C ve D serisi televizyonlar için sistem ayarlarından “Remote Control” veya Uzaktan Denetim seçeneğinin aktifleştirilmiş olması gereklidir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi