Scanbot indir

Scanbot indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ScanBot uygulaması doğru Android cihazlarınızdan doküman taratma işlemlerini tamamlayabilir ve PDF’e dönüştürebilirsiniz.

Scanbot uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının çok çabuk ve basit bir şekilde mobil cihazlarından ellerindeki belgeleri taramalarını ve PDF dosyalarına dönüştürmelerini sağlayabilen bedava bir uygulama. Keza sade ve seri arayüzü, hem de epeyce gelişmiş özellikleri bir uçtan bir uca tercih edebileceğiniz kaliteli araçlar arasında oysa bütün özelliklerinin ücretsiz olmadığını ve bazılarının başvuru içi satın alma seçenekleriyle açıldığını da unutmamanız gerekiyor.

Dilekçe 200 dpi kalitesinde doküman taraması yapabiliyor ama bunun için cihazınızın kamera donanımının da yeterli olması gerektiğini spesifize etmek lüzum. Tarattığınız dokümanlarınız PDF dosyasına dönüştürüldükten sonradan, onları isterseniz e-posta ile gönderebiliyor, isterseniz de desteklenen bulut depolama servislerindeki hesaplarınıza yüklenmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın temel özelliklerini planlamak icabında;

Fazla sayfalı PDF oluşturma Otomatik kenar tespiti ve tarama QR kodu ya da iletişim bilgileri tarama Renk seçimleri yapabilme Arkaplan yüklemesi

Satın alma seçenekleri ise şu özellikleri devreye sokuyor:

OCRözelliği ile yazı yorumlama Zeki dosya adı özelliği Güncellemelerle gelen yeni özellikler

Özellikle çok sık bir şekilde yeni belgeler taratması gereken fakat bunun için sürekli olarak tarayıcıları uygulamak istemeyen kullanıcıların Scanbot’tan ziyadesiyle faydalanacaklarına inanıyorum. PDF oluşturma işleminin sorunsuz ve hızlı gerçekleştirilmesi ise birim zamanda fazla sayıda belgenin dijitale aktarılmasını daha da kolaylaştırıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi