Schedule Planner indir

Schedule Planner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Schedule Planner uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda kolayca ajandanızı ve planlarınızı organize edebilirsiniz.

Schedule Planner uygulaması doğru Android cihazlarınız üzerinden tüm planlarınızı, ajandanızı, buluşmalarınızı, toplantılarınızı ve işlerinizi organize bir şekilde yürütmeniz olası ışık halkası geliyor. Gün içerisinde çok fazla yapması gereken şey olanlar için iyi bir tasarlama aracı olan Schedule Planner, bununla beraber ücretsiz olarak sunuluyor ve dilekçe olarak fazla basit bir yapı arzediyor. Ama basitliği sebebiyle işlevlerini kaybetmeyen başvuru formu, gereken tüm veri ve raporları size sunabiliyor.

Uygulamanın esas özelliklerini listelemek icabında;

Planlar ve mevcut koşul karşılaştırması Görev yaratma Alarmlar Renklendirmeler ile zahmetsizce ayrım yapabilme Yıllık E-posta ve Dropbox paylaşımları Veri yedekleme Şifre koruması Google Drive entegrasyonu Google Takvimler ile senkronizasyon Günler aralarında zahmetsizce geçiş yapabilme

Uygulamanın ücretsiz olan sürümünün özellikleri böylece çok kullanıcı için tatmin edici olacaktır ancak daha fazlasını isteyenler için uygulama içi satın alma seçenekleri arasında profesyonel versiyon da mevcut. Profesyonel sürümde ise atama tekrarı, kopyala yapıştır gibi bir takım işlemleri hızlandırabilecek işlevler yer alıyor.

sık sık gün planları karışan ve işlerini yapamayanlar için denenmesi gereken nadir kaliteli uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi