Screen Time indir

Screen Time indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ebeveyn denetim uygulamasıdır.

Screen Time, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ebeveyn denetleme uygulamasıdır. Anne babaların fazla işine yarayacağını düşündüğüm bu kullanım, çocukların mobil cihazlar üstünde geçirdiği zamanı ayarlamak için fazla ideal.

Günümüzde çocukların süre geçirmeyi çok sevdikleri şeylerden birisi de telefon ve bilhassa de tabletler. Lakin onların faydalı şeylerle mi zararlı şeylerle mi uğraştıklarını anlamak böylece olası değil, zira internet hayli geniş bir mecra.

Bu dilekçe ile çocuk ve gençlerinizin mobil cihazlarınızda neler yaptığını teftiş edebilir, hangi uygulamalara girebileceklerini ayarlayabilir ve geçirdikleri zamanı belirleyebilirsiniz. Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de çocuklarınızın emin görevleri tamamladıkları zaman dilekçe süresi ile ödüllendirebilmeniz.

Özellikler:

Jurnal uygulama limiti. Uyku zamanı oyunları engelleyip okuma uygulamalarını kullandırma. Uyku saati bütün uygulamaları müdahale etme. Eğitim zamanı sosyal medya uygulamalarını engelleyip, eğitici uygulamaları açık bırakma. Bahşedilen görevi tamamlayınca bonus zamanla ödüllendirme. Girilen içerikleri yoklama etme. Parola ile uygulamayı kaldırma.

Eğer sizin de çocuklarınız varsa bu uygulamayı indirip denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi