Screenshot Capture indir

Screenshot Capture indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Screenshot Capture, arkadaşlarınız ile paylaşmak istediğiniz ekran görüntüleri kolayca almanızı karşılayan yardımsever ve pratik bir Android ekran görüntüsü alma uygulaması.

Screenshot Capture, Android telefon ve tablet sahiplerinin hızlı ve zahmetsizce ekran görüntüsü almasını karşılayan pratik bir Android uygulaması.

Oyun oynarken, Facebook’ta gördüğünüz garip bir paylaşımı ya da izlediğiniz filmden bir sahneyi hemen birileriyle paylaşabileceğiniz tatbik, Android işletim sisteminin standart özelliğini kullanarak ekran görüntüsü almaktan daha basit çalışıyor. Eğer Andorid’in standart ekran görüş alma kısayolunu bilmiyorsanız veya kullanmak kuvvet geliyorsa bu dilekçe baştan sona ekran görüntülerini kolayca alabilirsiniz.

Ekran görüntüsü alma tuşuna bastıktan sonra meydana çıkan transparan çerçeveyiyi ayarlayarak seçili ekranın ekran görüntüsünü alıyorsunuz. Ekran görüntüsü almadan önce çerçeveyi ayarlayabiliyorsunuz. Zorunlu akort yapıldıktan sonradan cihazı sallayarak ekran görüntüsü alma işlemini tamamlamanız gerekiyor. Ekran görüntüsü alındıktan daha sonra bir bildirim ile uyarı veren uygulama, aldığınız ekran görüntüsü üstünde renk değişim ve istikamet değiştirme gibi işlemler yapabilmenizi sağlıyor.

Dilediğiniz zaman pratik bir şekilde ekran görüntüsü olmak istiyorsanız, Screenshot Capture uygulamasını herhangi bir ücret ödemeden Android telefon ve tabletlerinize indirip kullanmanızı öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi