Screenshot Easy indir

Screenshot Easy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Screenshot Easy, tüm Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde basit ve pratik bir şekilde ekran görüntüsü almanızı sağlayan bedava bir uygulamadır.

Screenshot Easy, Android telefon ve tablet kullanıcılarının fazla basit bir şekilde ekran görüntüsü almasını karşılayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Android cihazlarınızın modellerine tarafından ekran görüntüsü alma tuş kombinasyonu yada tuşu değişebiliyor. Standart olarak o kadar çok Android telefon modelinde zorlama tuşu ile ses seviyesi kısma tuşuna bastığınızda ekran görüntüsünü alabilirsiniz.

Normalde Android mobil cihazlarda ekran görüntüsü, şiddet tuşu ve ses kısma, güç tuşu ve esas sayfa, bildirim ikonuna tıklayarak, sallayarak, kamera tuşu, widget vs. alınabiliyor. Bunlara ihtiyacınız olmadan ekran görüntülerini zahmetsizce alacaksınız. Fakat uygulamanın güzel yanı ise aldığınız ekran görüntüleri üstünde düzenleme yaparak paylaşabilmeniz. Ayrıca ekran görüntüsü alma ayrıca de resim düzenleme uygulaması olarak kullanabileceğiniz uygulamanın ücretsiz olması da bir öteki güzel özelliği arasında.

Uygulama ücretsiz olduğu için kazanç amaçlı reklamlar yer almaktadır. Ama bu reklamlar bıktırıcı olanlar gibi dğeil. Kullanımınıza çok büyük oranda etki etmeyecektir.

Eğer ekran görüntüsü olmak ve aldığınız ekran görüntülerini düzenleyerek arkadaşlarınız ile paylaşmak istiyorsanız Screenshot Easy uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek derhal kullanmaya başlayabilirisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi