Screenshot indir

Screenshot indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Screenshot pratik bir ekran görüntüsü alma uygulamasıdır

Screenshot kullanıcılara mobil cihazları üzerinden pratik bir şekilde ekran görüntüsü alma konusunda muavin olan bir tatbik.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir ekran görüntüsü alma uygulaması olan Screenshot saniyeler içerisinde ekran görüntüsü alamanızı muhtemel kılmakta. Normalde çoğu Android cihazda ekran görüntüsü olmak için belirlenmiş bir kısa yol tuşu bulunmakta; lakin kullanıcılar bu kısayol tuşlarını bilemeyebiliyorlar. Bunun yanına çoğu aygıt ekran görüntüsü elde etmek için kullanacağınız kısayol tuşunu değiştirmenize olanak vermiyor. bu nedenle Screenshot gibi alternatif ekran görüntüsü alma uygulamaları epeyce işe yarıyor.

Screenshot uygulamasını Android cihazınıza yükledikten daha sonra mobil cihazınızın açma kapama ve ses kısma tuşlarına benzer anda basarak ekran görüntüsü alabilirsiniz. Screenshot ekran görüntüsünü yakalamanın yanındak ullanışlı ek özelliklere de sahip. Başvuru Formu yakaladığınız ekran görüntülerini size göstererek bu ekran görüntünüzü kırpmanıza izin veriyor. Keza resminiz üzerinde çizimler yapabiliyor ya da ekran görüntüsüne yazılar ekleyebiliyorsunuz.

Screenshot ekran görüntülerini moziklemenize ve ekran görüntülerinin kaydedileceği klasörü belirlemenize müsade veriyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi