Screenshot Ultimate indir

Screenshot Ultimate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Screenshot Ultimate, Android cihazlarınız üstünde ekran görüntüsü alabileceğiniz elverişli bir uygulamadır.

Screenshot Ultimate adlı başarılı tatbik doğruca Android cihazlarınız üstünde ekran görüntülerini zahmetsizce alabilirsiniz. Android cihazınız üzerinden ekran görüntüleri almaya ihtiyacını varsa, Screenshot Ultimate denemeniz gereken uygulamalar aralarında yer alıyor.

Android cihazınız üstünde aldığınız ekran görüntülerini PNG ve JPG formatlarında kaydetmenize olasılık tanıyan uygulamayı rakiplerinden ayıran en kayda değer özelliği de ekran görüntülerini alırken Root yetkisi isteksiz olarak çalışabilmesi.

Kendi belirleyebileceğiniz ayrı 10 şekilde ekran görüntülerini almanıza müsade veren kullanım doğrusu bu konuda .

Screenshot Ultimate Özellikleri:

Ücretsiz Alınan ekran görüntülerini düzenleyebilme Aldığınız ekran görüntülerini E-Posta, Picasa, Imgur üstünde kolayca paylaşma Ansızın fazla ekran görüntüsünü tek seferde gönderebilmek için sıkıştırma desteği Renk ayarları alınan ekran görüntüleri için otomatik olarak ayarlanır Ekran görüntüleri olmak için kullanılabilecek 10 öbür usul Varsayılan klasör ayarlayarak, alınan ekran görüntülerini bu klasöre kaydolma Manzara formatı ayarlayabilme İsteğe bağlı olarak özel deklanşör sesi ayarları ve fazla daha fazlası

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi