SD Maid indir

SD Maid indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SD Maid, Android cihazlarınızda biriken patavatsız sistem dosyalarını silmenizi sağlayan faydalı bir Android uygulaması.

SD Maid, Android mobil cihazlar üzerinde sistemin ve SD kartın içerisinde zamanla biriken yersiz sistem dosyalarını silebilen faydalı ve ücretsiz bir Android uygulaması. Uygulamayı kullanmak tehlikeli fakat bu tehlike tamamen size ait. Riskli olmasının sebebi ise sistem dosyalarının silinmesi. Ama çalışmasında herhangi bir problem bulumuyor.

Standart Android kullanıcıları için böylece uygun olmayan tatbik daha çok geliştiriciler ve Android işletim sistemini kurcalayarak merak edenlere yönelik hazırlanmış diyebilirim çünkü epeyce karışık veriler görmenizi sağlıyor.

Android telefon ve tabletlerinizden sildiğiniz uygulamalar işlemi yaptığınız anda kaldırılmasına karşın arkalarında kırıntılar bırakabiliyor. Bu kırıntıları toplayarak kayıt altına alan Android işletim sistemi ise patavatsız şekilde kendini şişirerek zamanla yavaşlıyor. Uygulamalar açık havada cihazınıza takarak kullandığınız SD kartlar da ihtiyacı olmayan sistme bilgilerini zamanla toplayarak biriktiriyor. Tüm bu toplanılan ve kaydedilen verilere aslında ihtiyacınız değil. böylece SD Maid uygulamasını kullanarak yukarıda yazılı olan sistem dosyalarını silebiliyorsunuz. Böylece cihazınız hem daha pak ayrıca de daha sıcacık çalışmaya devam ediyor.

Taramalar sonunda çıkan dosyaları seçerek teker teker silebileceğiniz gibi hepsini pat diye silme imkanı da mevcut. Fakat silerken ne yaptığınızı bilmeniz sizin açınızdan yardımsever olacaktır diye düşünüyorum.

Bir fazla gelişmiş özelliğe sahip olan SD Maid’i hemen Android akıllı cihazlarınıza indirerek denemekte menfaat var.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi