SDL Translate indir

SDL Translate indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SDL Translate yabancı cümlelerin veya kelimelerin anlamlarını öğrenmenize tezgâhtar olan epeyce kullanışlı bir dilekçe

SDL Translate kullanıcılara bir metini çeviri etmekte ve bilmedikleri İngilizce kelimelerin anlamlarını öğrenme konusunda tezgâhtar olan bir mobil tercüme uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz bir çeviri servisi olan SDL Translate temel olarak Türkçe-İngilizce ya da İngilizce-Türkçe çeviriler için kullanabileceğiniz bir hizmet. İnternet üzerinden çalışan servis eğer İngilizce bilgisine sahipseniz İspanyolca, Almanca ve Fransızca dilleri ile İngilizce dilleri arasında da tercüme yapabiliyor. Keza bu dillerin haricinde İngilizce ile birçok öbür dil arasında çeviri yapabilmeniz de mümkün.

SDL Translate text to speech ve speech to text teknolojilerini desteklemekte. Bu özellikler bir uçtan bir uca uygulama yoluyla çevirisini yaptığınız cümle veya kelimelerin ingilizce telaffuzlarını dinleyebiliyor ya da sesli olarak yaptığınız İngilizce aramaları metine dönüştürebiliyor ve çevirebiliyorsunuz. Eğer yurt dışı yolculukları yapıyorsanız ve yolculuğunuza çıkarken yanınıza sözlük almayı unuttuysanız SDL Translate ivedi şart çekiciniz olabiliyor. Kolay bir arayüze sahip olan SDL Translate en başarılı tercüme uygulamaları aralarında yer almakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi