Seagate Backup indir

Seagate Backup indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Seagate Backup, düşük dahili depolama alanını yer alan cihazlar için kullanımı basit ve bedava bir mobil yerine koyma alma uygulamasıdır.

MicroSD kart desteği sunmayan bir Android cihaza sahipseniz cihazınızın dahili depolama alanı bir süre sonradan yeterli gelmeyecek, telefonunuzun yüksek çözünürlüklü kamerası ile çektiğiniz şahane fotoğraf ve videoları silmek durumunda kalacaksınız. İşte bütün bu noktada Seagate’in mobil yedekleme uygulaması Seagate Backup yardımınıza koşuyor ve cihazınızda tuttuğunuz fotoğraflardan kısa mesajlara her türlü veriyi dışarı bir kaynağa yedeklemenize izin vererek bu sorununuzu çözüyor.

Seagate Backup uygulamasını Android cihazınıza yükleyerek mobil cihazınızın dahili depolama alanını ciddi anlamda daraltan fotoğraf, video, müzik ve kısa mesajlarınızı bulut hesabınıza (Dropbox ve Google Drive seçenekleri sunuluyor.) veya Seagate Backup Plus cihazınıza yedekleyebiliyorsunuz.

Seagate Backup Plus cihazınız ile birlikte veya onsuz kullanabileceğiniz gerçekte verilerinizi bulut ve kablosuz olarak iki türlü yedekleyebiliyorsunuz. Buluta yedeklemeyi seçtiğinizde telefonunuzdaki bütün veriler OneDrive, Google Drive veya Dropbox hesabınıza aktarılıyor. Kablosuz ile yedeklemeyi seçtiğinizde ise bilgisayarınızda Seagate Dashboard yazılımının kurulu olması gerekiyor oysa bu da Seagate Backup Plus ile kullanılabilen bir yazılım. Dolayısıyla ürüne sahip değilseniz kablosuz ile yedeklemeyi kullanamıyorsunuz. Zaten ürününüz olsa da bana göre buluta yedeklemek daha pratik ve zahmetsiz.

Seagate Backup ile yedekleme işlemini yapmak ise, ekrandaki yönergeler baştan sona son derece kolay. Böylece ki uygulamayı ilk kez kullanmama rağmen telefondaki bütün verileri bulut hesabıma yaklaşık bir dakikada aktardım ve ardından yedeğime başvuru içerisindeki “Restore Backup” seçeneği ile kolaylıkla eriştim. İster Seagate Backup Plus sahibi olun, isterseniz de olmayın bu mobil yedekleme uygulamasını kullanabiliyorsunuz. Eğer cihazınızdaki depolama alanı artık yeterli gelmiyorsa ve de cihazınız bir yedekleme uygulaması ile birlikte gelmiyorsa, verilerinizi kolaylıkla yedekleyebileceğiniz ve geri yükleyebileceğiniz Seagate Backup uygulamasını denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi