Seagate Media indir

Seagate Media indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Seagate Media uygulaması ile Seagate harici depolama cihazlarında tuttuğunuz dosyalarınıza nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz.

Seagate Media, Seagate Wireless Plus, Seagate Central, LaCie Fuel veya GoFlex Satellite depolama cihazlarında saklanan resim, video, müzik ve belgelere mobil cihazınızdan erişme izni veren bir başvuru formu.

Android telefon ve tabletinize ücretsiz yükleyebileceğiniz Seagate Media uygulaması, Seagate depolama cihazlarındaki dosyalarınıza dilediğiniz vakit kolaylıkla erişme imkanı tanıyor. Üstelik dosyalarınıza erişmek ve görüntülemek için internet bağlantısına gereklilik duymuyorsunuz. Seagate Wireless sürücüleri kendi kablosuz ağlarını oluşturma özelliklerine sahip olduklarından mobil cihazınıza aracısız olarak temas sağlayabiliyor ve medya dosyalarınızı oynatabiliyor. Natürel fakat evde olmadığınız zaman, herkesin kullanımına açık WiFi ağının bulunduğu bir yerde de değilseniz depolama cihazınızdaki dosyalara erişmek için hücresel bağlantınızın açık olması gerekiyor.

Mobil cihazınızdaki fotoğraf ve videoları depolama cihazlarınıza aktarmak için de kullanabileceğiniz Seagate Media’nın Seagate Wireless Plus, Seagate Central, Go Flex Satellite ya da LaCie Fuel depolama cihazları gerektirdiğini bir kez daha belirtmek isterim. Mobil cihazınızın dahili depolama alanından davacı iseniz ve de bunu Seagate’in harici depolama ürünleri ile çözdüyseniz Seagate Media kesinlikle Android cihazınızda bulunması gereken bir başvuru.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi