SecureTeen indir

SecureTeen indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ebeveyn denetim uygulamasıdır.

Çocuklarınızın mobil cihazlarında neler yaptığını merak ediyorsanız, onları ayrıca somut hem de psikolojik gelişimlerine hasar verecek içeriklerden uzaktan tutmak istiyorsanız ve çevrimiçi aktivitelerini peşine düşüp takip etmek istiyorsanız SecureTeen bütün istediğiniz başvuru formu olabilir.

SecureTeen, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir ebeveyn teftiş uygulaması. İnternet pek geniş bir platform ama, faydalı olduğu değin zararlı o kadar çok içerik de bulunuyor. Fakat çocuklarımızı bu nesil içeriklerden uzak tutmak böylece da basit değil.

Çocuğunuzun yaşına yerinde ve ona yardımsever olacak içeriklere erişmesini karşılamak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Öyle fazla özelliği bir arada bulunduran bu tatbik ile çocuğunuzun çevrimiçi aktivitelerini 24 saat peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Özellikler:

Engellenmesi gereken kategoriler arasından seçme. Anahtar sözcük odaklı engelleme. Çocuğunuzun kullanmasını istemediğiniz uygulamaları kilitleme. Tarama geçmişlerine göz atma. Bulundukları yeri peşine düşüp takip etme. Çevrimiçi uzakta kontrol paneli.

Eğer çocuğunuzun internet üzerindeki güvenliğini temin etmek istiyorsanız, bu uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi