Sefer Saatleri indir

Sefer Saatleri indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sefer Saatleri ile otobüs, vapur, tren ve uçak saatlerini takip edebilirsiniz

Sefer Saatleri kullanıcılara şehirler arası ve kent için toplu nakliye araçlarının kalkış zamanları hakkında veri veren ve Android işletim sistemine sahip zeki telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sefer saati uygulamasıdır.

Sefer Saatleri uygulaması bize yalnızca otobüslerin sefer saatini göstermekten ziyade bütün toplu ulaşım araçlarının sefer saatlerini gösterebiliyor. Sefer Saatleri ile İstanbul İETT otobüslerinin, İzmir ESHOT otobüslerinin, İDO seferlerinin, tren seferlerinin, uçak seferlerinin bilgilerine tek bir dokunuşla ulaşabiliyorsunuz.

Sefer Saatleri uygulaması bize yalnızca toplu taşıma araçlarının kalkış saatlerini vermekle kalmıyor. Kullanım bize otobüs duraklarını ve güzergahlarını gösterebiliyor. Bunun yanına bilet fiyatlarını da başvuru üzerinden tkaip edebilmeniz mümkün.

Sefer Saatleri başvuru formu içerisinde size kılavuzluk edecek kullanışlı bilgilerde sunuyor. Belirlenmiş garlara veya noktalara ulaşım için izlemeniz gerkeen yollar uygulama içerisinde ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Eğer bilmediğiniz bir yere gitmeyi düşünüyorsanız Sefer Saatleri kullanarak yolunuzu bulabilmeniz olası. Sefer Saatleri ile hem zamanınızı daha iyi bir şekilde denetim edebiliyor, hem de parmaklarınızın ucunda olan bir rehbere sahip oluyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi