SendItz indir

SendItz indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android zeki telefon ve tabletinizde zahmetsizce dosya göndermek ve olmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

SendItz uygulaması bilhassa büyük boyutlu dosyalar paylaşmak isteyenler ve indirmek isteyenler için hazır bedava bir Android uygulaması. Paylaşabileceğiniz dosya tipleri arasında fotoğraflar, videolar ve dökümanlar yer almaktadır. Keza paylaşılan dosyalarınız sadece Android cihazlar arasında değil bununla birlikte iOS cihazlarınızda ve SendItz web sitesinde de kullanılır durumda olacaktır.

Bulut depolama sistemi olan SendItz, cihazınızın kontak listesinde bulunan isimleri dosdoğru görebilmekte ve aleyhinde tarafta başvuru formu yüklü olmasa bile e-posta ve SMS ile indirme linkini gönderdiğiniz kişiye bildirebilmektedir. Dosya başına 2 GB olan sınır ise ayrıca yeterli bir boyutta keza de toplamda 1TB’lık indirme ve upload alanına sahip olmanız işinizi fazla kolaylaştıracak.

Uygulamaya tescil olurken şifre ve kullanıcı adı yerine e-posta adresiniz ve telefon numaranız kullanılmaktadır. Bu Nedenle kayıt işlemleri de fazla hızlı bir şekilde geçilebilmektedir. İnternet bağlantınızda olabilecek sorunlar ise işlemleri en ince ayrıntısına kadar durdurmamakta, yalnızca geçici olarak durmasına niçin olarak sonradan kaldığı yerden devam edebilmektedir.

sıkça dosya paylaşanların en fazla sevecekleri uygulamalar aralarında yer aldığına inanıyorum. Bedava olan uygulamayı denemeyi sakın unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi