SendSpace indir

SendSpace indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SendSpace, Android cihazlarınızda dosya paylaşmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

SendSpace, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir dosya gönderme uygulamasıdır. Başvuru bedava olmakla birlikte isterseniz pro versiyona yükseltip dosya gönderme limitinizi artırabiliyorsunuz.

Biliyorsunuz ancak telefonumuzla artık sürekli fotoğraf ve video çekiyor, hayatımızdaki anları ölümsüzleştiriyoruz. Bu da güzel bir şey çünkü artık yanımızda kamera ya da fotoğraf makinası taşımamıza gerek kalmadı.

Ama elimizde böyle bir olanak olduğu için de onu sürekli kullanıyoruz, bu da telefonumuzun hafızasının kısa sürede dolup taşmasına sebep oluyor. Telefonunuzdaki çok yer kaplayan büyük boyutlu fotoğrafları ve videoları ara sıra başkalarıyla paylaşmak zaman zaman da kendimize göndermek isteyebiliyoruz.

başkaca yine başka herhangi bir büyük boyutlu dosyayı arkadaşlarımıza veya meslek arkadaşlarımıza yollamak istediğimizde de yeniden telefonumuzda sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bunun için SendSpace gibi uygulamalardan faydalanabilirsiniz.

SendSpace telefonunuzdan resim, video ya da diğer büyük boyutlu dosyaları öteki insanlara göndermenize muavin olan bir tatbik. Bunu da güvenli ve basit bir şekilde gerçekleştirebildiğinizi söylemeliyim. Karşı taraftaki de bu dosyaları bir web browser yoluyla herhangi bir cihaza indirebiliyor.

Uygulamayı bedava olarak kullanırken dosya başına 300 MB‘lık bir sınırlandırmanız var. Eğer isterseniz ödenti ödeyerek bunu 4 GB‘a çıkarabiliyorsunuz.

Siz de Android cihazınızdan büyük boyutlu dosyalar gönderiyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi