Sesli Sözlük indir

Sesli Sözlük indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sesli Sözlük, Android telefon ve tabletler için popüler sözlük uygulaması.

Sesli Sözlük, Android telefon ve tabletinizde bedava kullanabileceğiniz sözlük uygulamalarından biri.

20 bambaşka dilde 20 milyon kelimenin çevirisini aksanlarıyla birlikte sunabilen sözlük uygulaması benzerlerinden epeyce bambaşka diyebilirim. Dilediğiniz bir yabancı kelimenin anlamını anında öğrenmenin yanında kelimeye ilişkin video ve resimleri de görebiliyorsunuz. Bu Vesile Ile aradığınız sözcük zihninize kazınmış oluyor ve yeniden unutmanız olası olmuyor. Uygulamanın diğer bir öne meydana çıkan özelliği de makaleleri çevirebilmesi. Dilediğiniz bir tanıdık olmayan dilde yazılmış makaleyi kolaylıkla çevirebiliyor ve kendi dilinizde okumanın keyfini sürebiliyorsunuz.

Aradığınız kelimeleri otomatik olarak hafızasına kaydedebilen Sesli Sözlük uygulamasında kelime oyunları bölümü de bulunuyor. Sözcük hazinesi ve Wordisto isimlerini taşıyan sözcük oyunları ile öğrendiğiniz kelimeleri yazma şansınız olduğundan yeni kelimeler zihninize iyice tamamlanmış oluyor. Tabii ki bu oyunlar uygulamadan egemen; ayrıca indirmeniz gerekiyor.

İster yabancı dilden Türkçeye isterseniz de Türkçeden yabancı dile çeviri yapabileceğiniz Sesli Sözlük, durmadan güncelleniyor ve keza görsel ayrıca de dilekçe açısından iyileştiriliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi