Sesten Yazıya Çeviri TTS indir

Sesten Yazıya Çeviri TTS indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sesten Yazıya Çeviri TTS ile konuşmayı yazıya dönüştürebilir ve bambaşka dillere çevirebilirsiniz

Sesten Yazıya Çeviri TTS, ses tanıma, algılanan sesten yazıya tercüme yapma ve yazıya çevrilen sesleri tercüme etme nedeniyle kullanabileceğiniz bir ses tanıma, tercüme ve TTS uygulamasıdır.

Bedava olarak kullanabileceğiniz bir Android uygulaması olan Sesten Yazıya Tercüme TTS kullanıcılara bambaşka senaryolarda asistan olabiliyor. başlangıçta Sesten Yazıya Tercüme TTS’yi otomatik bir not alma uygulaması olarak kullanabiliyorsunuz. Sesten Yazıya Çeviri TTS ile konuşarak not alabiliyorsunuz ve aldığınız notları kopyalayarak e-posta, SMS, WhatsApp, Viber, Skype gibi hemen olan irtibat araçlarıyla paylaşabilirsiniz.

Sesten Yazıya Tercüme TTS sesten yazıya çeviri yapabildiği gibi yazıdan sese çeviri de yapabilmekte. Eğer bilmediğiniz bir tanıdık olmayan kelimenin teleffuzunda can sıkıntısı yaşıyorsanız Sesten Yazıya Çeviri TTS kullanarak kelimelerin telefuuzunu zahmetsizce öğrenebilirsiniz.

Sesten Yazıya Çeviri TTS’yi bir sözlük olarak da kullanabiliyorsunuz. Sesten Yazıya Tercüme TTS ile sesten yazıya çevirdiğiniz konuşmaları tanıdık olmayan dillere çeviri edebilmekte ya da sözcük anlamlarını öğrenebilmektesiniz. Uygulama çok geniş bir tanıdık olmayan dil desteğine sahip. Sesten Yazıya Çeviri TTS desteklediği diller şunlardır:

İngilizce, Fransızca, Arapça, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca, Bulgarca, Katalanca, Çekce, Danca, Yunanca, Estonya, Farsca, Fince, İbranice, Hintce, Haiti, Macarca, Endonezce, Japonca, Korece, Litvanyaca, Tetonca, Malay, Felemenkce, Norvecce, Lehce, Portekizce, Romence, Rusca, Slovakca, Slovence, İsveççe, Tayca, Ukraynaca, Urduca, Vietnamca, Çince

Sesten Yazıya Tercüme TTS tanıdık olmayan dil bilmeden bir tanıdık olmayan ile sohbet edebilmenize imkan tanıyan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. İster yabancı dilinizi geliştirmek isteyin, ister yabancı dil bilenler ile sohbet etmek isteyin Sesten Yazıya Çeviri TTS işinize yarayacak bir başvuru olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi