Set DNS indir

Set DNS indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Set DNS, Android telefon ve taletleriniz üzerinde 3G ya da WiFi bağlantıları için istediğiniz DNS’leri kullanarak internet üstünde özgürce gezebilmenizi karşılayan faydalı bir uygulamadır.

Set DNS, root’lu Android cihazlarınız üstünde ister 3G ister WiFi bağlantısı kullanırken istediğiniz sunucular üzerinden internete bağlanmanızı sağlayan yardımcı ve bedava bir DNS değişiklik uygulamasıdır.

IPv4 ve IPv6 ağ ve sunucularında çalışan dilekçe, mobil cihazlarınız üzerinde 3G ya da WiFi bağlantısı kullanarak internete girerken öbür DNS’ler kullanabilmenizi sağlamaktadır. Ama tatbik ile kayda değer noktalardan bir tanesi, uygulamayı kullanabilmek için cihazınızın rootlanmış olması gerekmektedir. Eğer cihazınız rootlu değilse başvuru bazı sorunlar çıkartabilir.

Google, opendns ve fooldns gibi en fazla kullanılan ve popüler DNS ayarları ile birlikte gelen dilekçe ile dilerseniz kendi gireceğiniz DNS adreslerini de kullanabilirsiniz.

Uygulamanın widget’ı tamamen anasayfanız üzerinde güncel DNS adresinizi görebiliyorsunuz. Google DNS ve OpenDNS kullanmanız internet üzerindeki gezinti hızınızı epeyce arttırabilir. Uygulama cihazınız üstünde DNS ayarlarınız yerine bir Proxy servisi kullanılıp kullanılmadığını da denetleme ederek zorunlu düzeltmeleri yapabiliyor. Lakin otomatik Proxy testi dilekçe içerisinde standart olarak kapalı durumdadır. Dilerseniz bu özelliği katif edebilirsiniz.

Engellenen ve girilmesi yasaklanan sitelere girmek için kullanabileceğiniz en basit ve etkin çözümlerden biri DNS adresi değiştirme işlemlerinizi kolaylaştıran kolay bir başvuru formu olan Set DNS’i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz. Hem uygulamayı kullanışlı bulup beğenmeniz halinde pro versiyonunu satın alarak kullanmanızı nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi