ShakeLock indir

ShakeLock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android işletim sistematik telefonunuzu sallayarak ekran kilidini kapatabileceğiniz bu tatbik ile herkesi şaşırtabilirsiniz.

ShakeLock uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarınızı sallayarak ekran kilidini kapatmanızı karşılayan başarılı bir araç.

Android işletim sisteminin ekran kilidi için sunduğu PIN, şekil, ses, yüz tarama, parmak izi ve hatta retina tarama gibi kilit açma işlevleri bulunuyor. Eğer bunların dışarıya daha ayrı bir vasıta arıyorsanız, ShakeLock isimli kullanım ile telefonunuzun ekran kilidini sallayarak kapatabilmeniz muhtemel. Uygulamanın daha verimli çalışabilmesi ve telefonunuzu her hareket ettirdiğinizde kilitlenmemesi için hassasiyet ayarlarını yapmanız büyük yük taşıyor diyebilirim.

Tatbik ekranında başlangıçta “Active Shake Lock” seçeneğini aktif ettikten sonradan “Cihaz yöneticisi etkinleştirilsin mi?” uyarısına evet seçeneğine tıklıyoruz ve uygulamayı faal ışık halkası getiriyoruz. sonradan belli başlı menüden “Choose Sensivity” seçeneğine tıklayarak, telefonu hangi kuvvetle salladığınızda kilitleneceğini ayarlayabilirsiniz. Bu kısımda içten ayarı bulabilmek için birkaç ayrı kuvvet ayarını deneme etmenizi nasihat ederim.

Android cihazlarınızı herkesten bambaşka bir şekilde, ekran kilidini sallayarak kapatmak istiyorsanız ShakeLock uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi